عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
222 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
کارگری درخواست پرداخت نقدی بیمه خود را به جای بیمه شدن دارد ایا این درخواست به موجب قانون امکان پذیر است
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)

با سلام ،

کاملا درخواست غیر قانونی است و اگر کارفرما این کار را بکند از بیمه کردن و پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی مبرا نیست ، و بایستی حتما شخص کارمند یا کارگر خود را بیمه نماید ، این یک بیمه اجباری است و با دادن پول نقد به کارگر به هیچ وجه مسئولیت کارفرما در مقابل تامین اجتماعی سلب نمی شود.

 

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 164 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 84 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در تامین اجتماعی توسط اکبرنظامی
+2 امتیاز
1 پاسخ 47 بازدید
سوال شده 2 سال قبل توسط بی نام
+2 امتیاز
2 پاسخ 51 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط بی نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 264 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...