دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
13,482 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط
سلام

آیا سنوات به کسی که کمتر از یک سال جایی کار کرده است تعلق می گیرد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
مطایق ماده ۲۴ قانون کار درازای یکسال کارکرد کامل معادل یکماه آخرین حقوق پایه پرداختی بعنوان مزایای پایان خدمت تعلق میگیرد .. درحال حاضر مراجع حل اختلاف برای کارکردکنترازیکسال نیز به نسبت مدت کارکرد مزایای پایان خدمت درنظرمیگیرند و محاسبه میکنند ..
موفق باشید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.