عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
81 بازدید
سوال شده قبل در شرایط بیمه عمر توسط
باسلام وعرض ادب حضوراساتيد ...

 1-در صورت بازخريد بيمه عمر پيش از سررسيد آن محاسبات آن چگونه خواهد بود .. آيا فقط محاسبه سودهمان ساليكه درآن بيمه بازخريد ميگردد دستخوش تغييرات ميگردد يا برسودسالهاي قبل هم تاثير ميگذارد ..

2- يا بِيمه ها دنبال بهانه نيستند كه بعدها بهانه اي بتراشند تا ازپرداخت سودكامل سرباززنند ؟؟؟

اينرا بجهت اخطارهاي مكرر در شرايط عموميشان عرض ميكنم ...   باتشكر
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (64,490 امتیاز)
دوست عزیز جناب آقای سامان سلام،وقت بخیر

سود تضمینی بیمه های عمر،قبل از اول شهریور ماه۱۳۹۵ در ۵سال اول ۱۸٪ و در ۵ سال دوم تا ۱۰ سال برابر با ۱۰٪ بوده که از تاریخ فوق دستخوش تغییر بشرح ذیل شده است:

برای ۲سال اول۱۶٪ برای ۲سال دوم،۱۳٪ واز سال پنجم به بعد معادل با ۱۰٪.

لکن سودهای مشارکت در منافع،سال به سال و بر اساس عملکرد شرکت های بیمه و ناشی ازفروش بیشتر،درآمد بیشتر ودر نتیجه سود بیشتر می باشد.

هر شرکت بیمه پس از پایان سال مالی و پس از اعلام صورت وضعیت مالی خود،سود خالص ناشی از سرمایه گذاری های خود را به نسبت حق بیمه هر بیمه نامه و بصورت نرم افزاری بر روی کلیه بیمه نامه ها اعمال می کند.

بدیهی است که این سود مازاد بر سود تضمینی بوده و هر بیمه نامه در زمانی که به شرکت بیمه برای بازخرید عودت میشود،از تاریخ وصول درخواست بازخرید،سود همان سال بر اساس سود تضمینی آن سال محاسبه و بعلاوه سودهای مشارکت در منافع سالهای قبل به بیمه گزار پرداخت میگردد.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر میتوانید همه روزه از ساعت ۱۹/۳۰ الی ۱۸/۰۰  جهت دریافت اطلاعات بصورت رایگان،تماسی با بنده داشته باشید.

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...