درخواست مشاور متخصص
+3 امتیاز
1,065 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا هزینه امراض خاص مثلا 30میلیون برای هر یک از بیماریها جداگانه محسوب میشود یا خیر؟؟

 لطفا در مورد مزایای امراض خاص شرکتها توضیح دهید تا با اطلاعات بیشتری شرکت بیمه عمر خود را انتخاب نمایم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

4 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام ، آقا یا خانم مشاور بیمه زندگی ، 

 برای این ادعا نیز دلیل مکتوب قابل ارائه دارید :


شما می فرمائید :
" اما در مورد بیمه پاسارگاد؛ این شرکت حداکثر برای هر بیماری 25 میلیون یعنی مجموع 125 میلیون را در نظر گرفته؛ این یک مشکل دارد:

شما اگر به اندازه یک شرکت دیگر که 25 میلیون پوشش میدهد،حق بیمه امراض خاص بپردازید، در صورت ابتلا به یک بیماری،مثلا سکته قلبی، شرکت دیگر به شما 25 میلیونبه صورت غرامت یا جبران هزینه های پزشکی پرداخت میکند؛اما بیمه پاسارگاد 5 میلیون و بصورت غرامت پرداخت میکند؛ و اگر شما 5 برابر شرکت دیگر حق بیمه بدهید در صورت ابتلا به یک بیماری 25 میلیون و برابر شرکت دیگر غرامت میدهد؛"

میشه بفرمائید درکجای اسناد بیمه عمر شرکت پاسارگاد این ادعا شما موجود است ؟؟؟ !!!!!

حق بیمه ، پوشش  بیماریهای خاص آنقدر کم و ناچیز است که به هر بیمه گذاری اعلام می کنیم براحتی انتخاب می کند .ضمنا ما پرونده خسارتی داریم که شخص دو بیمه عمر نزد شرکت ما داشته است و از هر دو سرمایه بیماریهای خاص خود را گرفته است.

لطفا با سند ومدرک جواب مردم را بدهید ، مردم ما کاملا فهیم هستند و سره و ناسره را براحتی از هم تمیز می دهند.

اگر شرکت متبوع شما این پوشش را عرضه نمی کند ، لطفا بجای تخریب رقیب قدر ، بدنبال ارائه این خدمت ارزنده که بنیانگذارش شرکت بیمه  پاسارگاد می باشد برآئید ،  بجای توجیه ، به  شرکت خودتان اعلام نمائید که درصورت امکان این پوشش را  به بیمه گذارانتان ارائه نماید.

لطفا دست از تخریب بردارید.

ضمنا در تمامی شرکت های بیمه پوشش بیماریهای خاص بصورت درصدی از حق بیمه لحاظ می شود .
___________________

قبل از خرید هر بیمه نامه ایی ، از مشاوره رایگان ما در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 18 تا 19:30 بهره مند شوید ، به شما تضمین می دهیم با مشاوره ما بهترین بیمه نامه را خواهید داشت.

شاد و سلامت باشید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
+1 امتیاز
قبل توسط
نمایش از نو قبل توسط

سوال خوبی هست؛ اولا بدانید پوشش امراض خاص فقط چند بیماری خاص رو تحت پوشش میگیرد

پوشش امراض خاص دو صورت هست؛ یکی به صورت پرداخت غرامت یعنی شما در صورت ابتلا به هر بیماری،فقط یکبار سرمایه امراض خاص رو دریافت میکنید؛ بیمه ایران،ما،کارآفرین،معلم،رازی،دی،آسیا،نوین

یک روش بصورت پرداخت هزینه های درمان امراض خاص در بیمارستان هست؛ در این روش،تا سقف سرمایه امراض خاص پرداختی شما، و به دفعات، و برای هر بیماری ،هزینه های درمانی رو پرداخت میکنن(در مجموع باندازه سقف سرمایه)؛بیمه: البرز،دانا،سامان،پارسان، ملت به این روش عمل میکنند

اینکه کدام روش بهتر هست کاملا سلیقه ای هست؛بیشترین مبلغ پوشش مربوط به بیمه ما هست که حداکثر 50 میلون هست؛ اما به جمله پایینی دقت کنید:

بدونید سرمایه بیماری خاص باید تابعی از سرمایه عمر شما باشد؛ معمولا 25 تا 30 درصد هست؛ یعنی اگر سرمایه فوت شما 30 میلیون تومان باشد، بیشترین مبلغی که برای امراض خاص میتوان پوشش خواست 10 میلیون تومان هست؛ هر بیمه ای که باشد؛ پس خیلی گول اعداد بالا را نخورید؛ شمن اینکه تا 60 سالگی حداکثر قابلیت پوشش دارد

اما در مورد بیمه پاسارگاد؛ این شرکت حداکثر برای هر بیماری 25 میلیون یعنی مجموع 125 میلیون را در نظر گرفته؛ این یک مشکل دارد:

شما اگر به اندازه یک شرکت دیگر که 25 میلیون پوشش میدهد،حق بیمه امراض خاص بپردازید، در صورت ابتلا به یک بیماری،مثلا سکته قلبی، شرکت دیگر به شما 25 میلیونبه صورت غرامت یا جبران هزینه های پزشکی پرداخت میکند؛اما بیمه پاسارگاد 5 میلیون و بصورت غرامت پرداخت میکند؛ و اگر شما 5 برابر شرکت دیگر حق بیمه بدهید در صورت ابتلا به یک بیماری 25 میلیون و برابر شرکت دیگر غرامت میدهد؛

این زمانی برای بیمه شده سودمند هست که ریسک بالایی برای ابتلا به هر 5 مورد را داشته باشد تا بخواهد چنین پوشش وسیعی تهیه کند؛ اما آیا تا سن 60 سالگی ممکن هست یک فرد هم سکته قلبی کند،هم مغزی،هم به سرطان مبتلا شود و هم عمل قلب باز کند و هم نیاز پیوند اعضای اصلی درونی بدن پیدا کند؟

دقت کنید،پوشش امراض خاص تنها یک آیتم در در تصمیم گیری شما باید باشد

قبل توسط (6,770 امتیاز)
با سلام و احترام
بسيار عالي بود توضيحاتتون
تشكر
0 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
با سلام ،

در شرکت بیمه پاسارگاد تا سقف 25 میلیون تومان برای هرکدام از 5 بیماری خاص ( سکته قلبی - سکته مغزی - عمل قلب باز - سرطان و پیوند اعضاء اصلی بدن ) و برای هرکدام یکبار در طول قرارداد پرداخت می گردد .

* مبلغ 25 میلیون تومان سقف می باشد و بسته بمیزان حق بیمه پرداختی این مبلغ لحاظ می گردد برای مثال شخصی که ماهی 100 هزار تومان حق بیمه می دهد این پوشش سقفش در سال اول قرارداد تا 9 میلیون تومان می باشد و همینطور الی آخر.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (140 امتیاز)
دوست عزیز درود
در مورد پوشش امراض خاص باید بگم . برای هریک از این بیماریها تا سقف 30 میلیون تومان به عنوان کمک هزینه پرداخت میشه که با توجه به حق بیمه پرداختی 50 درصد سرمایه فوت در نظر گرفته میشه . یعنی مجموعا 150 میلیون تومان . ولی این رو در نظر بگیر که شخصی که سکته قلبی میکنه دیگه به عمل قلب نمیرسه یا بقیه بیماریهای دیگه ...
بیمه سامان

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...