عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
90 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
بیمه حوادث انفرادی وجود دارد؛
دارای دیدگاه قبل توسط (72,290 امتیاز)
با تشکر بابت پاسخ.

اگه صلاح می دونید در مرجع سوالات عضو شوید و پاسخ بدید تا بیمه گزارانی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارن بتونن باهاتون تماس بگیرن.

با تشکر
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

بله ، چرا که نیست ، بیمه عمر و تامین آتیه ، مشابه بیمه بدنه برای انسان می باشد وقتی تمام شرایط در بود و نبود من ، بیماری های خاص ، هزینه پزشکی حادثه ، از کارافتادگی برای من در آن هست ، واقعا می توان گفت بله بیمه عمر خیلی پوشش هاش از بیمه بدنه بالاتره بقول شما بله بیمه بدنه انسان در حیات و خدایی نکرده در فوت.

از تمثیل شما لذت بردم . متشکرم از سوالتان

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 56 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 698 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 138 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...