درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,247 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
سلام

می خواستم بدونم بهترین و معتبرترین شرکت برای خرید بیمه عمر و سرمایه گذرای کدام است؟

ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

4 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (1,780 امتیاز)
با سلام

اول ،تمام شركت هاي بيمه معتبر هستن  و قوانيني در ايين نامه ٦٨ بيمه مركزي هست كه ارامش خاطر براي شما مياره

دوم ،سايت بيمه مركزي كمك خوبي به شما ميكنه

سوم ،پوشش هاي بيمه هر شركت با هم فرق ميكنه كه ميتونيد بيمه پاسارگاد رو به عنوان پرفروشترين شركت در زمينه بيمه عمر و يكي از شركتهايي كه نسبت به باقي رقا خدمات كامل تري رو داره انتخاب كنيد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (6,890 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام دوست عزیز همه شرکت های بیمه ای معتبر هستند چون زیر نظر بیمه مرکزی و تایید شده این سازمان هستند
ولی بیمه پاسارگاد از بالاترین سطح توانگری برخوردار است و در سطح یک است

طبق ارزيابي بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران

بيمه پاسارگاد بار ديگر در بالاترين سطح توانگري مالي قرار گرفت

شرکت بيمه پاسارگاد براي چهارمين سال متوالي در سطح يک توانگري مالي قرار گرفت.  طبق ارزيابي صورت هاي مالي مصوب سال۱۳۹۴ توسط بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران، شرکت بيمه پاسارگاد موفق به کسب سطح يک توانگري مالي مؤسسات بيمه با نسبت توانگري ۱۱۸ درصد شده است.

بر اساس گزارش هاي دريافتي، در متن نامه بيمه مرکزي آمده است: «در اجراي ماده ۶ آيين نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگري مالي مؤسسات بيمه (شماره ۶۹) و حسب بررسي و کنترل انجام شده، بر اساس آخرين صورت هاي مالي ، نسبت توانگري مالي آن شرکت براي سال مالي ۱۳۹۴ معادل ۱۱۸ درصد (سطح يک)، مورد تأييد بيمه مرکزي ج.ا.ا مي‌باشد».

يادآور مي‌شود نسبت توانگري مالي اين شرکت در سال ۱۳۹۳ برابر با ۱۱۵ درصد و اين نسبت براي سال ۱۳۹۲ معادل ۱۰۵ درصد تعيين شده است. سطوح توانگري بيمه پاسارگاد در چهار سال‌ اخير نشان مي‌دهد که اين شرکت‌ بيمه ، با داشتن توانگري ۱۱۸ درصد و در نظر گرفتن حاشيه ريسک بالا، توانسته‌ است همچنان توانگري مالي خود را در سطح مطلوب حفظ نمايند.

گفتني است شرکت بيمه پاسارگاد از ابتداي اجرايي شدن آيين نامه شماره ۶۹ شوراي عالي بيمه تا کنون، موفق به حفظ سطح يک توانگري مالي خود در صنعت بيمه شده و اين در حالي است بيمه پاسارگاد توانسـته است با مديريت صحيح منابع و برنامه هاي افزايش سرمايه شاخص توانگري مالي خود را رشد دهد. اين نسبت بيانگر ميزان توان مالي شرکت در قبال تعهدات خود است.

همچنين اين شرکت طي سال هاي فعاليت خود با تکيه بر فناوري اطلاعات، مديريت صحيح ريسک، توجه به اصول مشـتري مداري و نيز رعايت آيين نامه و مصـوبات شوراي عالي بيمه توانسته است به جايگاه مطلوبي در ميان شرکت هاي بيمه دست يابد. کسب اين تأييديه، موجب گسترش بازارهاي بيمه‌اي و در نهايت بسترهاي حضور در مناقصه‌هاي کلان بيمه‌اي و افزايش پرتفوي شرکت را فراهم مي‌کند. حفظ و افزايش نسبت توانگري شرکت براي حفاظت از منافع تمامي ذي‌نفعان و استفاده بهينه از سرمايه سهام‌داران امري ضروري و اجتناب‌ناپذير است.

مؤسسات بيمه جهت اجرا و ارائه محاسبات مذکور موظفند بر اساس ماده ۶ آيين نامه پس از محاسبه و تأييد آن در هيأت مديره همراه با اظهار نظر حسابرس با امضاي مديرعامل شرکت جهت تأييد به بيمه مرکزي ارسال نمايند و بيمه مرکزي نيز موظف است پس از بررسي مراتب تأييد توانگري را به مؤسسه بيمه اعلام کند.

بر اساس اين گزارش، مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي برابر ۱۰۰ درصد و بيشتر هستند، در سطح يک، ‌مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۷۰ و کمتر از ۱۰۰ درصد هستند، در سطح دو، مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۵۰ و کمتر از ۷۰ درصد مي باشند، در سطح سه و مؤسسات گروه سطح چهار داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۱۰ و کمتر از ۵۰ درصد مي باشند و در صورتي که نسبت توانگري مالي مؤسسه بيمه اي کمتر از ۱۰ باشد در سطح پنجم قرار مي‌گيرد .
و از نظر پوشش ها هم که بالاترین سطح پوشش رادارد.
برا ی اطلاع از بهترین شرکت بیمه مشورت بگیرید و برای اطلاعات بیشتر وارد کانال زیر شوید یا با شماره زیر تماس بگیرید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (5,240 امتیاز)

سلام کلیه بیمه تحت نظارت کامل بیمه مرکزی هستند پس شما دغدغه ای در ارتباط با هیچ شرکت بیمه ای نخواهید داشت.

 دغدغه شما باید برای انتخاب هوشمندانه شرکتی باشه که طبق آمار علاوه بربیشترین آما ر با کیفیت ترین خدمات را هم به بیمه شدگانش میده. از همه مهمتر انتخاب یک مشاور آگاه و مسلط به قوانین و مقررات و پیگیر کارشماست. خوشبختانه شرکت بیمه پاسارگاد هم کاملا قویه و هم مشاورین خوبی داره درصورتیکه تمایل به کسب اطلاعات کاملی داشتید با شماره های زیر تماس بگیرید .


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (8,730 امتیاز)
باسلام
درحال حاضر حدود۳۰شرکت بیمه خدمات بیمه عمر را ارایه میدهند که باتوجه به فضای رقابتی شرایط متفاوتی دارند.
سقف ونوع پوششها
سود نهایی به دست آمده
توانگری مالی شرکت
مشاوره صاقانه
دقت در عقد قرارداد
و باتجربه بودن مشاور در انتخاب صحیح شما بسیار موثر است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...