عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
1,000 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
من از طریق پرتال تامین اجتماعی همیشه فیش و رسید رو دریافت و اینترنتی پرداخت میکردم اما الان نمیتونم برگ پرداخت مربوط به فروردین رو ایجاد و پرداخت کنم و پیام هایی چون : "گردش حساب بدون بدهي صادر گرديد .لطفا جهت صدور برگه پرداخت جديد اقدام نماييد" یا "به شعبه مراجعه نمایید "  ارسال میشه برام. آیا این بدلیل تغییر نرخ بیمه در سال جدید و بروزرسانیه ؟؟
3 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
این پیام مربوط به بیمه شدگان مشاغل آزاد می باشد. در صورتی که بدهی وجود داشته باشد؛ فیش بدهی ابتدا و با درخواست مجدد فیش بیمه اصلی دوره جدید صادر می گردد و مشکلی نیست! اما در صورتی که بدهی نداشته باشید متاسفانه سیستم در برخی موارد(مانند فوق) امکان صدور برگ پرداخت دوره جدید را نمی دهد. باید به شعبه مراجعه کنید تا در سیستم شعبه گردش حساب گرفته شود و سپس از طریق سامانه اقدام به دریافت فیش دوره جدید نمائید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
من به همین مشکل برخوردم. از وبسایت خارج شدم و 10 دقیقه بعد دوباره وارد سایت شدم و مشکل حل شد. برگه پرداخت صادر شده بود و پرداخت را انجام دادم.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (140 امتیاز)

من هم با این مشکل رو به رو بودم، با جست و جو تو سایت های دیگه توضیح زیر رو پیدا کردم که کاملا هم درست بود:

عزیزان توجه کنند که گردش حساب بدین شکل صورت می گیره که ابتدا همچون قبل تعداد ماهی که می خواین فیش بگیرین رو مشخص می کنین، اگر مبلغ بدهی برای گردش حساب داشته باشین که فیش رو صادر میکنه و بعد می تونین پرداخت کنین و اگر مبلغ فیش صفر باشه پیغام خطای مذکور رو میده ( خطا: گردش حساب بدون بدهي صادر گرديد .لطفا جهت صدور برگه پرداخت جديد اقدام نماييد) که حالا باید مجددا یک درخواست با ماه دلخواه ثبت کنین که این بار گردش حساب رو رد می کنه و فیش پرداخت صادر میشه و نیازی به حضور در شعبه نمی باشد.

سوالات مشابه

+3 امتیاز
0 پاسخ 54 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...