درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,915 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام
ما قراردادپیمانکاری داریم که در آن اشاره ای به مفاصابیمه وتعداد کارمند اشاره نشده ، لطفا توضیح دهید که این شامل کسر 7.8درصد مفاصا بیمه می گردد؟
یعنی ما باید از بیمه کد پیمانکاری بگیریم ؟
با تشکر-عبدالهی-تبریز
ایمیل :pishro_azar@yahoo.com
09141313307
دریافت مشاوره تخصصی >>

4 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط

با توجه به اینکه طبق قانون تامین اجتماعی مسولیت  نهایی بیمه و مفاصا حساب بیمه برعهده کارفرما می باشد حتی اگه در قرارداد ذکر نشده باشد کارفرما می تواند 5% کسورات بیمه را کسر نماید و از شما مفاصا حساب بیمه طلب کند.

پس اگر از شما مفاصاحساب بیمه درخواست نماید شما رو باید به بیمه معرفی کند تا کد کارگاهی بگیرید.

بعضی از کارفرمایان 7.8% بعنوان حق بیمه کسر می کنند که خلاف قاون می باشد ولی کاریش نمی شه کرد و راه حلش شکایت از کارفرما است که نتیجه عکس می دهد.

بنکدار

09352354033

bonakdar20@gmail.com

0 امتیاز
قبل توسط (66,770 امتیاز)
کلیه قراردادها طبق قانون مشمول ماده 38 تامین اجتماعی میگردد و نوع کار ضریب نرخ را تعیین مینماید اگر کار شما با مصالح باشد ضریب 7/8درصد اعمال میگردد

عذم ارایه لیست در زمان قرارداد مستوجب دو درصد جریمه عدم ارایه لیست به ماخذ حق بیمه برایتان منظور میگردد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)

با توجه به اینکه طبق قانون تامین اجتماعی مسولیت  نهایی بیمه و مفاصا حساب بیمه برعهده کارفرما می باشد حتی اگه در قرارداد ذکر نشده باشد کارفرما می تواند 5% کسورات بیمه را کسر نماید و از شما مفاصا حساب بیمه طلب کند.

پس اگر از شما مفاصاحساب بیمه درخواست نماید شما رو باید به بیمه معرفی کند تا کد کارگاهی بگیرید.

بعضی از کارفرمایان 7.8% بعنوان حق بیمه کسر می کنند که خلاف قاون می باشد ولی کاریش نمی شه کرد و راه حلش شکایت از کارفرما است که نتیجه عکس می دهد.

بنکدار

09352354033

bonakdar20@gmail.com


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط
اول بايد بدونيد شما چه نوع شركتي داريد؟؟؟

كلا چون مسوليت بيمه و مفاصا حساب بيمه قراردادهاي پيمانكاري با كارفرما مي باشد حتي اگر توي قرارداد نباشد مشمول ماده 38 تامين اجتماعي مي شود مي تواند از شما حق بيمه كسر كند و شمارو به بيمه معرفي كند و از شما طلب مفاصاصا حساب بيمه كند.

طبق قانون بايد از هر صورت وضعيت 5%بيمه كسر گردد ولي بعضي از كارفرماها 7.8 درصد حق بيمه كسر مي كنند كه غير قانوني است ولي تنها راه حل آن شكايت است كه نتيجه برعكس مي دهد.

بنكدار

مشاور بيمه

09352354033

bonakdar20@gmail.com

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...