عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
171 بازدید
سوال شده قبل در بیمه مسوولیت و مهندسی توسط
نمایش از نو قبل توسط
با سلام خدمت نمایندگان و کارشناسان محترم بیمه

سقف تعهد مالی بیمه های مسئولیت حرفه ای پزشکان،برای هر حادثه هست یا در مجموع طی مدت بیمه نامه؟

بطور مثال اگر بیمه نامه سقف یک دیه باشد،در صورت قصور و محکومیت به پرداخت دیه برای دو حادثع مجزا،تکلیف چه میشود؟

 

سوال دومم این هست که آیا میتوان چند بیمه نامه تهیه کرد و آیا در یک پرونده میتوان از مجموع تعهدات چند بیمه نامه استفاده نمود؟
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (32,280 امتیاز)
در زمان پر کردن فرم پیشنهاد بیمه مسوولیت پزشکان از شما تعداد دیه کامل و مقدار خسارت مالی پرسیده میشه و در قرار داد نوشته میشه ، بیمه نامه ی شما به مدت یک سال هست یعنی اگر شما تعداد دیه رو برای 5 نفر در نظر گرفته باشین در طول مدت بیمه نامه به مقدار 5 دیه به شما خسارت پرداخت میشه نه در هر حادثه!

برای سوال دومتون بله هر پزشک میتونه به هر تعداد از شرکت های مختلف بیمه نامه تهیه کنه و هیچ منافاتی با هم ندارن.
فاطمه ارنواز مشاور شرکت بیمه سامان
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

+6 امتیاز
4 پاسخ 106 بازدید
+4 امتیاز
1 پاسخ 77 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 51 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...