درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,115 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط
آیا قراردادی با موضوع صرفا خرید(تایید شده توسط کارفرما)مشمول کسر حق بیمه تحت هر عنوان (بالاسری یا سایر موارد)است؟موضوع حمل/نصب و راه اندازی در قرارداد جداگانه ای لحاظ و مفاصا حساب نیز اخذ شده است.
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (298,490 امتیاز)

سلام با عنایت به اینکه شمول یا عدم شمول قرارداد به ماده ٣٨ قانون تامین اجتماعی و همچنین کسر یا عدم کسر حق بیمه متعلقه نیاز به بررسی مدارک و مستندات و همچنین قراردادهای منعقده می باشد، لذا شایسته است مدارک اشاره شده را به شعبه مربوطه ارائه تا بررسی جامع و کامل انجام پذیرد.

اطلاعات تکمیلی در :

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)
اگر كارفرماهم قبول دارد كه قرارداد صرفا خريد بوده است پس اصلا نيازي به معرفي  به بيمه و اخذ مفاصا حساب بيمه هم ندارد و نبايد كسورات بيمه بر آن اعمال كند.

ولي اگر شمارو به بيمه معرفي كرده است داستانهاي خودش را دارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (15,520 امتیاز)
با سلام اگر قرارداد صرفا خرید باشد اگر این قطعات در خارج از از ایران درست شده با توجه به اینکه کلیه کارهای ساخت در خارج از ایران انجام گرفته اگر مدارک ومستنداتی دراین باب داشته باشید به همراه قرارداد به شعبه ارائه نمایید شعبه مربوطه هیچگونه حق بیمه ای لحاظ نمیشود ولی در رابطه حمل ونصب وراه اندازی نیاز به مفاصاحساب میباشد ..ایمانی..

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...