عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
31 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط

تغییراتی که در بیمه های باربری وارداتی یا صادراتی یا داخلی اعم از کاهش یا افزایش ارزش مورد بیمه ، تغییراتی از جمله مرز ، مبدا ، مقصد و ...بیمه گذار علاوه بر درخواست چه موارد دیگری باید به بیمه گر اعلام نماید ؟ - دوم آیا در موارد باربری نقدی اعم از داخلی و ... امکان ابطال وجود دارد ؟

1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
در رابطه با تغییرات اعلامی چنانچه از اعتبار اسنادی استفاده نکرده باشید صرف تقاضای بیمه گذار ( کسی که بیمه نامه بنام اوست) کفایت می کند و اگر از اعتبار اسنادی استفاده شده علاوه بر درخواست بیمه گذار درخواست بانک ذی نفع نیز لازم است . اما در خصوص ابطال بیمه نامه های صادره منوط به ارائه اسناد مثبته می باشد. مثلا در حمل داخلی گزارش کارشناسی بازدید اولیه قبل ازحمل و در مورد بیمه نامه های وارداتی ثبت سفارش ممهور به مهر ابطال سازمان توسعه تجارت لازم است.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 18 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 130 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 25 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+5 امتیاز
2 پاسخ 70 بازدید
سوال شده 2 سال قبل توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 147 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 138 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 318 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 96 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط اسماعیل حکمت

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...