عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
25 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
ما یک شرکت بزرگ معدنی هستیم وبرای واردات ماشین آلات خود که هم اکنون در حال ثبت سفارش هستیم نیاز به خرید بیمه نامه باربری وارداتی از یک شرکت معتبر ایرانی داریم. لطفا راهنمایی بفرمائید.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
.پس از ثبت سفارش و درصورتیکه ازL/C نخواهید استفاده کنید می توانید به نزدیکترین شعبه یا نمایندگی بیمه مراجعه و کالای مورد نظر را تحت یکی از کلوزهای بین المللی ازقبیل A، B، C بیمه نمایید اگر از L/C استفاده می کنید درخواست بانک نیز برای دریافت بیمه نامه لازم است.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 147 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 138 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 96 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط اسماعیل حکمت
+1 امتیاز
1 پاسخ 18 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 130 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
+3 امتیاز
2 پاسخ 318 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 82 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام
0 امتیاز
1 پاسخ 62 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...