عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+5 امتیاز
98 بازدید
سوال شده قبل در بیمه بدنه توسط
ویرایش شده قبل
با سلام

هنگام خسارت بیمه بدنه در هنگام سرقت ارزش روز خودرو محاسبه میشود یا ارزش ذکر شده روی بیمه نامه
1 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام بر شما ،

ملاک در بیمه بدنه خودرو ارزش روز حادثه می باشد و درصورتی که بیمه گذار مبلغ بیشتر و یا کمتری را بیمه کرده باشد مشمول ماده 10 بیمه می گردد.

* ماده 10 : در صورتی که مالی به کمتر از قیمت واقعی بیمه شده باشد بیمه گر فقط به تناسب مبلغی که بیمه کرده است با قیمت واقعی مال مسئول خسارت خواهد بود.

توصیه : همیشه در خرید بیمه نامه بدنه خودرو پوشش نوسان قیمت را خریداری کنید و قیمت واقعی خودرو در همان روز بیمه شده را اعلام نمائید تا در موقع حادثه دچار ماده 10 نشوید.

پیروز و موفق باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - مشاور بیمه ایی شما

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 220 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 51 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در بیمه بدنه توسط بی نام
+1 امتیاز
4 پاسخ 465 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 72 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 68 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 32 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 688 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 33 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در بیمه بدنه توسط بی نام
+4 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در بیمه بدنه توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 700 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 53 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 62 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در بیمه بدنه توسط بی نام

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...