دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,795 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط
با سلام
آیا بیمه ها می توانند غرامت نقص عضو راننده مقصر حادثه را با درصد کمتری محاسبه کنند؟ بیمه ها چنین ادعایی دارند و این را بخشنامه بیمه مرکزی عنوان می کنند.
با تشکر لطفا راهنمایی کنید
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (36,690 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

با درود

دوست عزیز در قانون بیمه هیچ بخشنامه و قانونی در مورد کمتر حساب کردن دیه وجود ندارد.

میتوانید با بیمه مرکزی تاس بگیرید

تلفنخانه :۴_ ۲۲۰۵۰۰۰۱ , ۲۴۵۵۱۰۰۰

فاكس :۲۲۰۵۴۰۹۹ - ۲۲۰۲۳۲۹۹ - ۲۲۰۲۰۲۸۸

ايميل :secretariat@centinsur.ir

اداره كل روابط عمومي :۲۴۵۵۱۲۹۱

روابط عمومي :۲۴۵۵۱۲۹۳-۲۴۵۵۱۲۹۴ 

 واحد شكايات : ۲-۲۶۲۱۴۸۴۰


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (1,700 امتیاز)
با سلام

برابر ماده 3 قانون بیمه اجباری شخص ثالث مصوب 95/2/20 سازمان پزشکی قانونی مکلف است با درخواست مسبب حادثه یا شرکت بیمه مربوط نوع و درصد صدمه بدنی وارده را تعیین واعلام کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.