عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
365 بازدید
سوال شده قبل در خرید بیمه عمر توسط
سلام

می خواستم بیمه عمر و سرمایه گذاری خریداری کنم. مبلغ بیمه عمر چقدر است ؟
3 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درودبرشما
در بیمه عمر شما و هر فردی میتواند باتوجه به درآمد خود و توان مالی که دارد ،حق بیمه خود را تعیین کند و چیزی که شما رو راهنمایی کنه این هست ،میتونید 10 تا 15 درصد درآمدتون رو اختصاص به پس انداز برای خود و یا خانواده در بیمه عمر بدهید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (6,660 امتیاز)
سلام و درود
تبریک بخاطر انتخاب این خدمت ارزشمند

یکی از مزیت های بیمه زندگی همین هست ک مبلغ رو شما تعیین میکنید ، چون مخارج افراد متفاوته قطعا بازنشستگی یکسان برای همه مناسب نیست بنابراین هر فرد قسمتی از درامدش رو در بیمه سرمایه گذاری میکنه معمولا 10%از درامد، تا علاوه بر پوشش ها و ایجاد امنیت مالی خانواده، در پایان قرارداد مستمری خوبی دریافت کنه
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (13,990 امتیاز)
با توجه به ارزش پول حد اقل از 100 هزار تومان به بالا در ماه برای بیمه عمرتون کنار بگذارید که تو 10 تا 20 سال آینده اندوخته ای که جمع میشه، ارزش داشته باشه.
________________________________
مجید تویسرکانی شرکت بیمه پاسارگاد کد: 63872
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...