برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
+2 امتیاز
12,026 بازدید
در لیست بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
بیمه تامین اجتماعی برای کسی که مرخصی بدون حقوق گرفته است توسط شرکت پرداخت میشود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (15,920 امتیاز)

با سلام و وقت بخیر

 

ماده ٢٧ مستخدم ثابت می تواند با موافقت سازمان بیمه های اجتماعی در تمام مدت خدمت حداکثر تا دو سال از مرخصی بدون حقوق استفاده نماید ،‌ مدت خدمت مرخصی بدون حقوق به هیچ وجه جزو سابقه خدمت مستخدم محسوب نمی شود .

ماده 39– مدت مرخصي بدون حقوق جز سابقه خدمت كارمند محسوب نمي‌شود، مگر اينكه در طي اين مدت حق بيمه و كسور بازنشستگي سهم خود و كارفرما را از طريق دستگاه متبوع پرداخت كرده باشد كه در اين صورت مدت مزبور به عنوان سابقه خدمت قابل قبول از لحاظ بازنشستگي و وظيفه دوره بازنشستگي قابل محاسبه مي‌باشد.


با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,664 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,560 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,481 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,459 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,692 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...