درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
22,735 بازدید
قبل در سوالات کارشناسان و نمایندگان بیمه توسط (75,470 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
یک پیشنهاد برای افرادی که در صنعت بیمه تازه وارد شده اند و می خواهند نمایندگی بیمه راه اندازی کنند.

پاسخ را می توانید در قسمت پایین ببینید
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,470 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
اخذ نمایندگی بیمه از شرکت های بیمه برای شروع کار وسوسه انگیز و جذاب می باشد.

اینکه دفتری داشته باشیم و در آن مشتریان وارد دفتر ما بشوند و ما به آنها بیمه بفروشیم خیلی وسوسه انگیز است. البته در واقعیت این اتفاق به ندرت می افتد، اما افرادی که تازه کار هستند و می خواهند دفتر نمایندگی بیمه راه اندازی کنند، اینگونه فکر می کنند!!

اما برای کسانی که به تازگی می خواهند وارد صنعت بیمه شوند به هیچ عنوان این انتخاب که خودشان نمایندگی بیمه راه بیاندازند درست نیست.

راه اندازی نمایندگی بیمه همراه با کسب مجوز های مختلف از  بیمه مرکزی و شرکت بیمه می باشد. همچنین، مباحث مربوط به هزینه های دفتر، مالیات و سر و کله زدن با کارکنان شرکت های بیمه و بیمه گذاران از دردسرهای نمایندگان بیمه می باشد.

برای کسانی که می خواهند به تازگی وارد صنعت شوند، پیشنهاد می کنم که ابتدا به صورت بازاریاب همکاری با نمایندگان بیمه داشته باشند.

با اینکار با مهارت های لازم برای بازاریابی و فروش و  طرح های بیمه ای شرکت های مختلف آشنا می شوند. همچنین، بعد از مدتی کار با یک نماینده بیمه، به اینکه شغل نمایندگی بیمه به دردشان می خورد یا نه پی می برند.

با این استراتژی، جلوی هزینه های گزاف راه اندازی نمایندگی بیمه و اخذ نمایندگی از شرکت های بیمه گرفته می شود. به علاوه، در صورتی که مهارت های لازم برای راه اندازی دفتر بیمه در حین فعالیت بازاریابی کسب شد، می توان دفتر نمایندگی بیمه خود را راه اندازی کرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (54,030 امتیاز)
اگر همچین افرادی وجود داشته باشه که هم خلاق باشه و هم اعتقاد به کار تیمی داشته باشه من بعنوان عضو کوچک صنعت بیمه دست همکاری به سمت آنان دراز میکنم و آماده همکاری و همفکری هستم
قبل توسط (100 امتیاز)
سلام

من قصد دارم که نمایندگی بیمه بزنم.ولی تجربه بیمه ندارم اصلا رشتمم کاملا غیر مرتبطه از کجا شروع کنم
قبل توسط (8,380 امتیاز)

سلام

با تشکر از طرح سوال تون در بیدبرگ.
برای اینکه سوال شما به صورت جداگانه توسط مشاور بررسی و پاسخ داده شود لطفا بر روی گزینه "طرح سوال" در بالای صفحه کلیک کنید تا در صفحه جدید سوال خود را مطرح کنید؛ یا اینکه بر روی گزینه "پرسیدن سوال مرتبط" در پایین پاسخ مربوطه کلیک کنید و سوال خود را در صفحه جدید مطرح کنید.

طرح رایگان سوال

همچنین، برای دریافت سریع پاسخ پیشنهاد می کنم از مشاوره تلفنی بیدبرگ از طریق لینک زیر اقدام کنید

دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
 

+1 امتیاز
قبل توسط (54,030 امتیاز)
باسلام
به کسانی که دوست دارند اقدام به اخذ کد نمایندگی از یکی از شرکتهای بیمه نمایند توصیه میکنم حتما یک تا دو سال با یک نماینده تاکید میکنم با یک نماینده کار کنند و افکار و ایده های خودشون رو اونجا با کمترین هزینه اجرا کنند و اگر توانایی کار تیمی داشتند با همون نماینده وارد شراکت بشن و در غیر اینصورت برای خودشون کار کنند و بدانید در صنعت بیمه کار به تنهایی نمیتوان کار کرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...