عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
178 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
سلام با شرکت بيمه ای قرارداي 30 ساله بيمه عمر بسته ميشود حال شخص بعداز15 سال ميخواهد انصراف بدهد و مثلا سود 18% است در جدول تضميني اول 15%و دوم 20%و سوم25%هم دارد يه سود سالانه هم که هر سال اعلام ميکننددارند حالا شرکت بيمه کدام سودرا پرداخت ميکند ؟ ايا زود انصراف دادن دليلي براي کاهش سود است؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
شرکتهاي بيمه اغلب در صورت انصراف زودتر از موعد پايان بيمه نامه ، معمولا بر اساس حداقل سود تضمين شده و يا بعضا يک تا چند درصد کمتر از سود تضمين شده نسبت به بازخريد بيمه نامه اقدام مي کنند.

از بين شرکتها چند شرکت معدود هستند که سود روز شمار سرمايه گذاري بيمه نامه را تا روز انصراف محاسبه نموده و پرداخت مي کنند.

در مورد بخش ديگر سوال شما که شرکتها بر اساس کدام سود پيش بيني شده اقدام به پرداخت خواهند کرد ،‌ اينکه بر اساس سود محقق شده در هر سال کليه اين سود به همه بيمه نامه ها تعلق ميگيرد با اين شرط که اگر سود بيمه نامه کمتر از سود تضمين شده باشد اين ميزان بر اساس درصد تضمين شده عمل خواهد شد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
میشود شرکت هایی که سود روزشمار رو در صورت بازخریدی ملاک قرار میدهند و شرکت هایی که فقط سود تضمینی رو پرداخت میکنند به تفکیک نام ببرید؟
دارای دیدگاه قبل توسط (800 امتیاز)
بیمه کارآفرین سود مشارکت را در پایان هر سال پرداخت می کند.

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 321 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 128 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...