درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,080 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
ملاک تحت تکفل بودن بجز شرایط سن و غیر شاغل بودن پدر و مادر چیست ؟

در صورتی که بیمه شده اصلی فوت کرده باشد و مادرش سرپرست نداشته باشد می توان تحت تکفل فرزندش شد و حقوق مستمری دریافت نماید ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (304,650 امتیاز)

سلام تامین معاش پدر و مادر بعهده بیمه شده باشد و از هیچ سازمانی مستمری دریافت نکنند و یا به تشخیص کمیسیون پزشکی موضوع ماده ٩١ این قانون از کارافتاده باشند.  

بیمه شده برای تحت تکفل قرار دادن والدین بیمه شده، اصل و تصویر شناسنامه وکارت ملی والدین را به هنگام مراجعه به شعبه مربوطه به همراه داشته باشند

در صورتی که بر اساس قانون تحت تکفل بیمه شده اصلی قرار گیرد می تواند از این مزایا استفاده نماید


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...