درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
183 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

 آیا وجود کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار و یا مسیولین ایمنی و بهداشت کار رافع مسیولیت های کارفرماست  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

به استناد(ماده 6 آیین نامه مربوطه) وجود کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و مسیولین حفاظت و بهداشت حرفه ای در کارگاه به هیچ وجه رافع مسیولیت های قانونی کارفرما در قبال مقررات وضع شده نخواهد بود .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...