درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
642 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط
با سلام

آیا امکان پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی در دو کارگاه مختلف واقع در دو استان (مثلاً یکی در تهران و یکی در اصفهان) وجود دارد؟ ضمناً آیا می شود جمع روزهای پرداخت در دو محل، بیشتر از جمع روزهای یک ماه باشد؟ مثلاً در کارگاه تهران 20 روز کارکرد، منظور شود و در کارگاه اصفهان، 15 روز؟

با تشکر فراوان از وقتی که می گذارید
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (304,730 امتیاز)

سلام شما می توانید تا میزان حداکثر حقوق در چند کارگاه بیمه پردازی داشته باشید 

ماده ۳۴ قانون تامین اجتماعی

در صورتی که بیمه شده برای دو یاچند کارفرما کار کند هر یک از کارفرمایان مکلفند به نسبت مزد یا حقوقی که می‌پردازند حق بیمه سهم بیمه شده را از مزد یا حقوقاو کسر و به انضمام سهم خود به سازمان پرداخت نمایند.

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...