درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
656 بازدید
قبل در خرید بیمه سربازی توسط
سلام من سال 79 تا 81 خدمت سربازی رفتم و از سال 81 تا حالا بیمه دارم البته 60 روز سابقه بیمه هم قبل از سربازی دارم از 6تیر تا 5 شهریور 76 آیا قانونی وجود داره که مدت سربازی من هم جزو سابقه بیمه ام حساب بشه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (304,650 امتیاز)

سلام کسانی که قبل از تاریخ ۳۰/۱/۱۳۸۳ (طبق قانون اصلاح تبصره ماده ۱۴ قانون کار و الحاق یک تبصره به آن) خدمت سربازی را گذرانده اند که از این افراد حق بیمه ای دریافت نمی شود. به شرط آن که قبل از رفتن به سربازی اشتغال داشته و حق بیمه به سازمان پرداخت کرده اند و پس از سربازی نیز مشمول بیمه تامین اجتماعی باشند.

اطلاعات بیشتر در:

مقررات خرید بیمه سربازی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...