از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+3 امتیاز
182 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
اگر شخصي به صورت پاره وقت در 2 جا مشغول به كار باشد يعني 30 روز در كارگاه 1 از ساعت 8 تا 12و 30 روز در كارگاه 2 از ساعت 1 تا 4  و در هر كارگاه مبلغ حقوق دريافتي  كمتر از مبلغ قانون كار باشه  يعني به ازاء 4 ساعت فقط دريافت ميكنه چونكه 8 ساعت قانون كار در يك كارگاه مشفول نميباشد ,

نحوه ثبت در ليست بيمه چگونه است و آيا صحيح مي باشد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,080 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

با سلام ، 

در قانون تامین اجتماعی و قوانین عامه موردی جهت منع اشتغال یک نفر در دو یا چند کارگاه وجود ندارد.

 

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما

 


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
دارای دیدگاه قبل توسط (56,080 امتیاز)
با سلام ،

ضمنا ماده زیر هم جوابگوی سوال شما می باشد :

ماده 34 . در صورتى که بیمه شده براى دو یا چند کارفرما کار کند هر یک از
کارفرمایان مکلفند به نسبت مزد یا حقوقى که مى پردازند حق بیمه سهم بیمه شده
را از مزد یا حقوق او کسر و به انضمام سهم خود به سازمان پرداخت نمایند.

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...