دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
1,328 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

ايا كارمند فروشي كه هم حقوق ثابت دارد هم پورسانت آيا پورسانت او مشمول كسر از بيمه و ماليات ميشود ؟ يا فقط حقوق ثابت آن مشمول بيمه ميشود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,440 امتیاز)
با سلام

بنا بر ماده 148 قانون کار ، بیمه به پورسانت نیز تعلق میگیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.