درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
4,262 بازدید
قبل در بیمه نیروهای مسلح توسط
با سلام آیا به نیروهای مسلح بازخرید شده بیمه بازنشستگی تعلق میگیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,690 امتیاز)
خیر امکان ندارد شرایط بازنشستگی نیروهای مسلح اشتغال به کار میباشد بازخریدی جز موارد برای بازنشستگی نیست

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (1,140 امتیاز)
در صورتی که در سال 84 و یا پس از ان بازخرید شده اید به ماده 147 قانون برنامه چهارم توسعه میتوانید کسور بازنشستگی خود را به صورت ازاد به صندوق بارنشستگی نیروهای مسلح واریز نمایید و پس از پایان 30 سال از حقوق بازنشستگی بهره مند شوید. البته در صورتی که کسور بازنشستگی خود را هنوز دریافت و یا به صندوق دیگری منتقل نکرده اید.

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...