عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+4 امتیاز
128 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
من میخوام برای فرزندانم آتیه باز کنم, میخوام بدونم حداقل مبلغ وحداکثرمبلغ چقدراست؟وکدام بیمه راپیشنهاد میکنید
3 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (3,640 امتیاز)

حداقل با 100هزار تومان و حداکثر با 100میلیون تومان بصورت سالیانه میتوانید بیمه عمر تهیه کنید. چون بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت است و سالیانه یک افزایش 10یا15 درصدی هم دارد پیشنهاد میکنم برای شروع از مبلغ حدود 1یا2م یا مبلغی که بصورت سالیانه مشکلی برای پرداخت آن نداشته باشید شروع کنید. اینکه میخواهید برای فرزندتان بیمه عمر تهیه کنید فکر بسیار عالی و خوبی است چون پس از 10 یا 15 سال میتوانید مبلغ اندوخته را به یک مستمری مادام العمر تبدیل کنید و فرزندتان پس از 10 یا 15 سال صاحب حقوق ماهیانه مناسبی شود (البته حتما برای خودتان هم تهیه کنید).

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

حداقل حق بیمه عمر و تامین اتیه ماهانه 20 هزار تومان و حداکثر ندارد ، هر چقدر در توانتان باشد می توانید پرداخت کنید و نحوه پرداخت تان هم می تواند ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه یا سالانه باشد .

 

جهت مشاوره رایگان برای تهیه بهترین بیمه نامه با بنده تماس بگیرید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,140 امتیاز)
شما با پرداخت حداقل ماهانه ۲۵۰۰۰هزار تومان میتوانید بیمه عمر وسرمایه گذار بخرید جهت مشاوره بیشتر تماس بگیرید

سوالات مشابه

+4 امتیاز
1 پاسخ 195 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...