دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
269 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
با سلام
پدر بنده مستمری بگیر تامین اجتماعی.من پسر بزرگشم26ساله . بر اثر تصادف 110%از کار افتادگی برام تعیین کردن.میشه بعد از پدرم من از حقوقش استفاده کنم؟اگه راهی هست راهنمایی کنید من مجردم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام شما باید از طریق کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی کمیسیون ماده 91از کارافتاده کلی تلقی بشوید که بتوانید بعد از پدر از این حقوق استفاده کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.