دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
421 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام و عرض ادب
من در تاریخ 72/9/12 به خدمت اعزام شدم
در تاریخ 73/03/30 با قبولی در دانشگاه از خدمت ترخیص شده و برای ادامه تحصیل دانشگاه رفتم
در سال 74 به مدت دو ماه پرداخت بیمه داشته ام
در تیرماه 1377 مجددا به خدمت اعزام شدم و در 78/2/19 از خدمت ترخیص شده ام حا ل با این اوصاف آیا میتوانم از ماده 95 قانون تامین اجتمائی برای احتساب رایگان دوره خدمت در سوابق کاری استفاده کنم ؟ در ضمن ادامه پرداخت بیمه من بعد از سربازی نیز بیمه تامین اجتمائیی می باشد
با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (31,320 امتیاز)
با توجه به اینکه قبل از خدمت بیمه اجباری نداشته اید امکان استفاده از ماده 95 وجود ندارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.