دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
988 بازدید
قبل در سایر توسط
میخواستم بدونم طرح تجمیع بیمه ها چیه؟ رابطه شون با بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و بیمه های بازرگانی و بیمه آتیه سازن چیه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
با سلام ،

طبق برنامه 5 توسعه باید تمامی صندوق های بازنشستگی در یک صندوق تجمیع گردند و کل بیمه های درمانی نیز در بیمه سلامت ایرانیان تجمیع شوند ، متاسفانه در حال حاضر علیرغم تلاش وزارت محترم بهداشت و مسئولین این امر تحقق نیافته است .

بیمه های بازرگانی : تمام شرکت های بیمه ایی که خدماتی همچون ، ثالث خودرو ، بدنه خودرو ، آتش سوزی ، بیمه های عمر و... را انجام می دهند را بیمه بازرگانی می نامند

بیمه آتیه سازان : یک شرکت خدمات بیمه ایی است که توسط سازمان تامین اجتماعی بدون اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی تاسیس شده است و به بیمه گذاران سازمان تامین اجتماعی خدمات بیمه تکمیلی ارائه می نماید .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)
سلام تجمیع بیمه ها، سیستم خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان را یکپارچه خواهد کرد و این یکپارچه سازی سبب پوشش بیمه ای هماهنگ تر و کارآمدتر برای طبقات مختلف از جمله کارگران خواهد شد. بخصوص در شرایطی که تفاوت در نوع بیمه عادی و تکمیلی افراد هم مشکلات و چالش هایی ایجاد کرده، تجمیع بیمه ها این مشکلات و تناقضات را کاهش می دهد.
ولی از دیدگاه مخالفان تجمیع بیمه ها، خدماتی که طی سالیان متمادی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی تدارک دیده شده، با تجمیع بیمه ها درمعرض استفاده عموم قرار خواهد گرفت و ممکن است به حوزه بهداشت ودرمان جامعه کارگری آسیب برسد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 677 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.