درخواست مشاور متخصص
+4 امتیاز
452 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
مدرسه ها در نوروز 13 روز تعطیل می باشند. آیا کارفرما چنین حقی دارد که معلم خود را در  این 13 روز بیمه نکند و حق بیمه پرداخت نکند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,320 امتیاز)
با سلام بیمه تامین اجتمایی ویا هرنوع صندوق دیگر جزئ حقوق آمره میباشد وهیچ کارفرمایی این حق را ندارد حق بیمه معلم در ۱۳روز عید نوروز را واریز نکند وجذم محسوب میشود واین یعنی اعمال ماده ۱۴۸قانون کار را رعایت نکرده وقابل پیگیری میباشد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...