دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,632 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام من یه بار کمیسیون پزشکی رفتم ولی برام ازکارافتادگی پایین زدن آیا می تونم دوباره درخواست بدم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

با سلام بیمه شده ای که در کمیسیون پزشکی شرکت و ازکارافتاده کلی شناخته نشده است، درصورت ادامه پرداخت حق بیمه بعد از صدور رأی عدم ازکارافتادگی ، ارائه نظریه جدید پزشک معالج (موضوع ماده 70 قانون )، ارائه مدارک و مستندات مبنی بر اقدامات تشخیصی ، درمانی و توانبخشی درخصوص تشدید بیماری یا عارضه به شعبه مربوطه امکان شرکت مجدد در کمیسیون پزشکی فراهم می باشد.

تشریح جزییات ازکارافتادگی در بیمه تامین اجتماعی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.