دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
2,600 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
ویرایش شده قبل
با سلام

پدر من از سال 92 بیمه 18 درصد حرف و مشاغل ازاد را پرداخت میکند. ولی دفترچه بیمه از تامین اجتماعی ندارد و شغلش ازاد است او متاسفانه از سال 93 مبتلا به سرطان پروستات شده است و هر دو بیضه و کلا الت تناسلی خود را ضمن درمان رادیوتراپی از دست داده است و درمان او تا سال 96 ادامه دارد و برای تامین داروهای او از بیمه سلامت ایرانیان برایش دفترچه گرفته ایم میخواستم بپرسم میتواند از تامین اجتماعی از کارافتادگی دریافت کند؟ یا میتواند با گرفتن دفترچه تکمیلی هزینه های انجام شده را از بیمه دریافت کند؟

و اینکه او مدت هشتاد روز در سال 94 به طور کامل در خانه خوابیده بود و نمیتوانست کار کند میتوانیم برای این مدت غرامت ایام بیماری درخواست کنیم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

سلام با آرزوی سلامتی و بهبود برای پدرتان اصولا بیمه برای جبران هزینه هایی است که شما در آینده محتمل آن می شوید و در صورتی که قبلا هزینه ای  کرده اید بیمه تکمیلی به شما پولی نمی دهد ولی هزینه های آینده شما را می تواند پوشش دهد

در بیمه خویش فرما خدمات پرداخت مستمری بازنشستگی و فوت و همچنین خدمات مربوط به ازکارافتادگی کلی غیرناشــی از کار به این گروه از بیمه‌شدگان ارائه میشود. این بیمه شامل ازکارافتادگی جزئی و نقص عضو نمیشود، چون این موارد فقط به لحاظ حوادث ناشی از کار مطرح میشوند که کال در بیمه‌های خویش‌فرما به دلیل عدم وجود کارفرما و اشــتغال موضوع حوادث ناشی از کار منتفی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید

تفاوت بیمه اختیاری با بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اجباری


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 566 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.