دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
656 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
با  سلام

 یک سال و سه ماه است در یک سازمان دولتی وابسته به دانشگاه شهید بهشتی مشغول به فعالیت هستم که از طریق پیمانکار حقوقم را می گرفتم، از آنجایی که پیمانکار در طول این مدت از پرداخت حق بیمه امتناع نمودند، به اداره کار شمیرانات مراجعه و از پیمانکار شکایت کردم .باتوجه به اینکه عیدی  و سنواتی در طول این یک سال دریافت نکردم، و در محل سازمان مشغول به کار بوده ام، پیمانکار پس از اینکه متوجه شدند بنده از ایشان شکایت کرده ام، درخواست دارند که به صورت توافقی بیمه یکسال و سه ماه اینجانب را پرداخت کنند. سوالم این است: اگر ایشان بخواهند حق بیمه سال 94 بنده را به بیمه بپردازند باید چه مراحلی طی شود؟ در حال حاضر چون پیمانکار تقاضای پرداخت داوطلبانه حق بیمه ام را دارند و هنوز جلسه هیات تشخیص اداره کار تشکیل نشده است، راهی دارد که ایشان قبل از تشکیل جلسه شکایت ، بیمه بنده را پرداخت کنند؟ تاریخ جلسه هیات تشخیص 2 تیر است.
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (5,880 امتیاز)

با سلام

توصیه می کنم در جلسه هیئت شرکت کنید. رای را با تمام جزئیات حقوق و مزایا و بیمه ای مطالبه کنید. سپس اگر بخواهید می توانید به پیمانکار ببخشید.حتی اگر پیمانکار بخواهد داوطلبانه پرداخت کند باید مسیر رای ماده 148 طی شود.

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط
سلام
من صفرشاهول سال گذشته درشرکت پایندان به پیمانکاری شرکت آروین فیار که متاسفانه بیمه برج4وبرج6بنده راپرداخت نکرده بنده از شرکت آروین فیارشکایت دارم لطفا پیگیری کنید
پیشاپیش ازهمکاری شماسپاس گذارم
قبل توسط (308,170 امتیاز)
سلام در مرجع سوالات بیمه شما می تونید سوالات خودتون را بپرسید
در زمینه پیگری شما با توجه به راهنمایی های کارشناسان اقدام نمایید

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.