عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+7 امتیاز
91 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
سلام پرونده ای خسارت جانی در سبزوار داریم نزدیک دو ساله مدارک را تکمیل دادیم ولی روی لجبازی مدیر بیمه خسارت را پرداخت نمی کند به مدیر بیمه اتومبیل تهران اقای فراشیانی اطلاع دادیم ولی تاکنون کاری صورت نگرفته ایا ما باید راننده را زندان کنیم در حالی که بیمه داره?
2 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,460 امتیاز)
بیمه ایران با توجه به ماهیت دولتی بودن کمتر در این موارد تخلف عمدی مینماید چرا اینکه این تخلف اگر از سر لج بازی باشد 35درصد به زیان دولت بوده و میبایست ایشان پاسخگوی افزایش سی پنج درصدی افزایش دیه در دوسال گذشته باشد . که البته بعید میدانم ولیکن به احتمال زیاد در پرونده شما ابهامی وجود دارد که از نظر کارشناس و ریس شعبه مورد نظر پرونده را غیر قابل پرداخت میداند.

درصورت تمایل با دفتر بنده هماهنگ نمایید تا بصورت رایگان پرونده شما مورد مطالعه قرار گیرد تا ابهام قضیه روشن گردد.

محمد امانی کارشناس رسمی دادگستری در امور بیمه 02166581258
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط

با سلام بر شما زیاندیده گرامی ، 

درصورتی که پرونده شما کامل باشد و از طرف واحد خسارت هر شرکتی خسارت شما پرداخت نشود کافی است با واحد شکایات مردمی بیمه مرکزی ج.ا.ا تماس بگیرید و پیگیری نمائید ، یقینا مشکل شما رفع خواهد شد.

شماره تماس واحد شكايات : ۲-۲۶۲۱۴۸۴۰ (021)

سوالات مشابه

+2 امتیاز
2 پاسخ 112 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 48 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...