عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
30,891 بازدید
سوال شده قبل در خدمات و شرایط بیمه سلامت توسط
ویرایش شده قبل توسط
سلام بیمارستان های طرف قرارداد با بیمه سلامت در تهران کدامند
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (289,460 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

با سلام میتونید به لینک زیر مراجعه نمایید و منطقه خود را انتخاب نمایید

سپس بر روی جستجوی مراکز درمانی کلیک نمایید و پس از مشخص کردن نوع موسسه (‌مثلا بیمارستان)‌ بر روی جستجو در پایین صفحه کلیک نمایید.

  • حتما در بخش جستجو منطقه شهرداری و یا شهرستان را با توجه به منطقه خود انتخاب کنید تا نتایج را به صورت درست مشاهده کنید.
  •  این بخش فقط مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت شهر و استان تهران را نمایش می دهد.

https://www.bidbarg.com/salamat-hospital.html

** با توجه به تغییراتی که بخش آی تی سازمان بیمه سلامت انجام می دهد در صورتی که لینک بالا فعال نبود لطفا در بخش دیدگاه اطلاع داده تا لینک تصحیح شود**

در راستای اجرای بند الف تبصره 17 قانون بودجه سال 96 کشور از تاریخ 1/8/96 ارائه خدمات بستری و سرپائی به کلیه بیمه شدگان تحت پوشش صندوق بیمه سلامت همگانی محدود به مراکز تشخیصی- درمانی دولتی دانشگاهی بوده و نسخ دارویی به شرط تجویز توسط پزشکان شاغل در مراکز دولتی دانشگاهی، در کلیه داروخانه های طرف قرارداد (خصوصی و دولتی) قابل پذیرش می باشد.

 بیمه شدگان محترم درصورت تمایل می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان و نمایندگی های فعال سطح استان نسبت به ابطال دفترچه صندوق بیمه سلامت همگانی و با مشارکت در پرداخت حق بیمه در قالب صندوق ایرانیان از خدمات کلیه مراکز طرف قرارداد برخوردار گردند.

لازم بذکر است که مصوبه فوق مشمول بیمه شدگان دیگر صندوق های  این سازمان ( کارکنان دولت ، روستائیان ، سایر اقشار و ایرانیان ) و بیماران خاص نمیشود و ارائه خدمات به این بیمه شدگان همانند گذشته به قوت خود باقیست .

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (140 امتیاز)
بیمارستان یادرمانگاه درمنطقه16یاخچی آبادکجاوکدام است؟
دارای دیدگاه قبل توسط (3,450 امتیاز)
سلام
در صورتی که سوال جدید دارید می تونید از بخش طرح سوال در بالای صفحه استفاده نمایید.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...