دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,468 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
آیا می توان همزمان در دو نوع صندوق بازنشستگی حق بیمه واریز کرد؟ به طور مثال هم در صندوق بازنشستگی و هم در صندوق تامین اجتماعی؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط
خیر!مطابق تبصره های 1 و 2 ماده 4 قانون تامین اجتماعی مشمولین سازمان بازنشستگی کشوری و نیز مشمولین نیروهای مسلح از شمول قانون تامین اجتماعی خارج می باشند.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.