دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
680 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط

با سلام اگر کسی 16 سال سابقه سخت و زیان اور داشته باشه میتونه با محاسبه هر سال برابر با 1.5 سال بازنشسته بشه؟ که با محاسبه اون 24 سال میشه؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

با سلام با توجه به تبصره بازنشستگی در ماده 76 قانون تامین اجتماعی

در صورتی که بیمه‌ شدگان قبل از رسیدن‌ به سن مقرر یا کمتر از ۲۰ سال سابقه خدمت دچار فرسایش جسمی و روحی ناشی از اشتغال در کار های سخت و زیان‌آور شوند با تایید کمیسیون های پزشکی (موضوع ماده ۹۱ قانون تامین اجتماعی )با هر میزان سن و سابقه خدمت از مزایای مندرج در این تبصره برخوردار خواهند شد.

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.