آشنایی و مشاوره رایگان خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری
+3 امتیاز
246 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

برای خرید بیمه سربازی میتوانید با مراجعه به اداره تامین اجتماعی و ارائه درخواست و تکمیل فرم های مربوطه، و پرداخت مبلغی که بر اساس مدت سربازی شما توسط سازمان تعیین میگردد، اقدام به خرید بیمه سربازی خود نمایید تا سنوات مدت خدمت نظام وظیفه شما به عنوان سابقه بیمه ای تان درج گردد.

موفق و پیروز باشید.

 

مینا کهریزی

نماینده بیمه سامان کد 684

کرمانشاه

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (75,270 امتیاز)
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت:خرید حق بیمه سربازی هیچ محدودیت زمانی ندارد.

 

به گزارش ریسک نیوز،محمد حسن زدا معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران؛ اظهار داشت: متقاضیان خرید حق بیمه سربازی هر چند سالی که از اتمام خدمتشان گذشته باشد بدون هیچ محدودیت زمانی می توانند با مراجعه به واحد امور بیمه شدگان، درخواست خرید حق بیمه  خود را ارائه دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که در گذشته خرید اقساطی حق بیمه دوران سربازی برای بیمه شدگان وجود نداشت اما در حال حاضر امکان خرید اقساطی را برای افراد کم بضاعتی که توان خرید یکجا را ندارند، فراهم کرده ایم.

زدا ادامه داد: پرداخت قسطی حق بیمه دوران سربازی حداکثر تا 12 ماه بوده و مبلغ نهایی تعیین حق بیمه مشمولان، بر اساس آخرین دستمزد دریافتی با 7 درصد پرداختی از سوی شخص متقاضی محاسبه خواهد شد.

 معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: افراد باید در زمان درخواست خرید بیمه دوران سربازی، تحت پوشش بیمه بوده و حداقل دو سال سابقه بیمه داشته باشند.

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 112 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 79 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 231 بازدید

دسته بندی ها

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه

.
.
...