دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
90 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

آیا رؤسای دادگستری و فرمانداران برای حضور در جلسات هیأت های حل اختلاف نیاز به اعتبارنامه دارند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط
با سلام

رییس دادگستری و فرماندار محل مستنداً به ماده 160 قانون کار و ماده 14 آیین‌نامه مربوط به انتخاب اعضاء هیأت حل اختلاف صرفاً به اعتبار سمت و نمایندگی از سوی واحد های متبوع خود، عضو هیأت حل اختلاف می شوند و تا زمانی که سمت‌ های فوق را دارا می باشند خود به خود عضویت آنها در هیأت حل اختلاف ادامه پیدا کرده و نیازی به صدور اعتبارنامه از سوی وزارت کار برای آنان نمی باشد.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.