دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
64 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (100 امتیاز)
شرکتی به عنوان پیمانکار سرویس مدارس تاسیس شده که با هر راننده قراداد پیمانکاری جداگانه بسته است این شرکت به راننده ها گفته باید مبلغ 3/75% از درآمد خود را به عنوان مالیات عملکرد پرداخت کنند آیا همچین مالیاتی باید واقعا پرداخت شود ؟ به شرکتی که سرویس مدارس را اداره می کند به عنوان یک شرکت خدماتی مالیات بر ارزش افزوده تعلق می گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,900 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

سلام

مالیاتی با این نرخ نداریم.

در خصوص ارزش افزوده هم قطعا مشمول میشوند.با توجه به مفاد و دستورالعملهای ماده قانون ارزش افزوده

سلام

طبق رای شماره 267/3996/ص مورخ 1396/12/19 شورای عالی مالیاتی ارائه خدمات حمل و نقل مسافر از طریق عقد  قراردادبا موضوع ارائه خدمات  حمل و نقل هم مشمول معافیت بند 12 ماده 12 قانون ارزش افزوده میشودصرف نظر از مالکیت یا عدم مالکیت .ولی اگر صرفا قرارداد برنامه ریزی و مدیریت حمل و نقل باشد مشمول معافیت نمی شود و باید به تکالیف قانونی خود در مورد ارزش افزوده عمل نماید.


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...