دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
222 بازدید
قبل در مالیات املاک توسط (100 امتیاز)
سلام، وقت بخیر

بنده سال 91 ملک مسکونی با کاربری مطب پیش خرید کردم که سند ملک سال 97 آماده شده ،

بنده هم ملک رو سال 95 با قولنامه فروختم، الان که سند آماده شده من میخوام به نام خریدار جدید بخوره، آیا من هم باید مالیات بدم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,220 امتیاز)
سلام،

در صورت انتقال قطعی (انتقال سند) مشمول مالیات نقل و انتقال هستید. ماده 59 قانون مالیات های مستقیم

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...