دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
94 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
آیا نیاز به ارسال لیست حقوق دارایی برای کارمندی که بیمه تامین اجتماعی اش  پرداخت نمیشه الزامی است ؟

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,060 امتیاز)
سلام

برابر ماده 86 اقدام کنید و 10درصد هم مالیات کسر کنید.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (86,400 امتیاز)
علاوه بر درست بودن پاسخ مشاورمحترم مبنی بررعایت ماده 86 میتوانید مثل بفیه پرسنل مندرج در لیست دارایی ایشان راهم منظورنمایید بااین تفاوت که اگر ازجای دیگر حقوق میگیرند تاسقف معافیت درنظربگیرید .اگرایشان بازنشسته تامین اجتماعی هستند اوضاع فرق میکند

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
قبل توسط (100 امتیاز)
اگر بیمه کارمندی رد نکنیم آیا هزینه حقوق مورد تایید دارایی می باشد

با تشکر
0 امتیاز
قبل توسط (86,400 امتیاز)
هیچ الزامی ازطرف اداره دارایی وجودندارد ولیستهای حقوق را چک میکند واطلاعاتی که فرستاده اید صرفا اطلاعات بیمه به دلیل کنترلهای مالیاتی است

عرض کردم اگر مشکلی بابیمه دارند یاازبیمه بیکاری یا مستمری و...استفاده میکنند ربطی به دارایی ندارد وقانون رارعایت کنید که تامین اجتماعی به مراتب سخت گیرترهستند

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت

رزرو آنلاین مشاوره رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین
.
.

...