مشاوره تلفنی 24 ساعته 02170703024
0 امتیاز
26 بازدید
سوال شده قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (180 امتیاز)
خریدی داشتیم با فاکتور رسمی و مبلغ بالای 5 میلیون تومان، ولی پرداخت این خرید از حساب شخصی انجام شده است (چون شرکت ها چک قبول نمی کنن و پرداخت اینترنتی از حساب شرکت بدلیل ساتنا بودن زمانبر است). حال سوال اینجاست که چگونه می شود مبلغ این فاکتور را از حساب شرکت برداشت نمود؟ و چه سندی بزنیم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (2,540 امتیاز)
سلام

ابتدا باید از حساب شرکت مبلغ را به حساب شخصی (یکی از مدیران) انتقال دهید ( با بدهکار شدن حساب جاری شرکا) و سپس از حساب جاری شرکا پرداخت انجام شود.

اگرچه این کار هم طبق متن تبصره 3 ماده 147 موجب عدم قبول هزینه انجام شده خواهد بود.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...