دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
513 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط (17,330 امتیاز)
سلام

آیا بر طبق ماده 186، سازمانی که مرجع ارائه پروانه کسب و کار می باشد، برای تمدید پروانه کسب به عضو خود از وی درخواست گواهی مفاصاحساب از مالیات دریافت کند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (95,040 امتیاز)
با ثبت لینک ماده 186-به نظرمیرسد به جواب سوال که مثبت است واقف میباشید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...