درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,233 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (130 امتیاز)
سلام، وقت بخیر
شرکت به یکی از پرسنل به عنوان هدیه ازدواج در مهر ماه کارت هدیه 600،000 تومانی داده است ، با توجه به معافیت 2/12 در سال 97 آیا برای لیست مالیات حقوق مهرماه این مبلغ مشمول مالیات میشود یا خیر ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,860 امتیاز)
سلام،

کارت هدیه جز مزایای نقدی دسته بندی میشه. و مشمول بند 13 ماده 91 قانون نخواهد بود.

مشمول مالیات است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...