مشاوره تلفنی 24 ساعته 02170703024
0 امتیاز
50 بازدید
سوال شده قبل در ثبت شرکت و ثبت برند توسط (120 امتیاز)
میخوام شرکت ثبت کنم. و صاحب ملک میگه برای  ثبت شرکت می بایست قرارداد اجاره نامه را عوض کنیم چون برای من مالیات میبرند. میخوام بدونم این حرف چقدر صحیحه و آیا این دو ارتباطی به هم دارند؟ من چگونه میتوانم در این خصوص اصولی اقدام نمایم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (8,460 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام،

بعله موجر مشمول مالیات بر اجاره خواهد شد.

شما نیز جهت تشکیل پرونده مالیاتی یا به سند ملکی به نام شرکت یا به اجاره نامه به نام شرکت نیازدارید. و مطابق با تبصره 9 ماده 53 موظفید ماهانه مالیات بر اجاره را از اجاره بها پرداختی کسر و به اداره مالیاتی پرداخت نمایید. موجر نیز موظف است تیر ماه سال بعد، اظهارنامه درآمد بر اجاره تنظیم و ارسال نماید. در صورت انجام ندادن تکالیف فوق، طرفین مشمول جرائم خواهند شد.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...