درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
758 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (120 امتیاز)
با سلام

در مبانی تشخیص برای شرکت مسافرتی معافیت ماده 132 فقط به فروش بلیط و تور تعلق گرفته در صورتی که در سال 94 به بقیه خدمات نیز تعلق میگرفت و به 1/355/000/000 درامد مشمول   310/000/000 معافیت تعلق گرفته،آیا ماده قانونی خاصی داره؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90,960 امتیاز)
علاوه بر معافیت مندرج درماده 132 ق م م مراکزگردشگری که ازاول 95تاسیس شده باشند تاپنج سال ودرمناطق محروم ده سال بانرخ صفر مشمول مالیات هستند واین مراکزاگر درشهرکهای صنعتی باشند 7و13سال ازاین معافیت استفاده میکنندوبه مراکزی که قبل از95تاسیس شده اند تاشش سال ازپنجاه درصد مالیات معافندّ

مطالب فوق از بخشنامه ومصوبه هیئت وزیران شماره 64053استخراج شده است

درصمن درصورتی که گردشگر خارجی جذب کرده باشید درآمدارزی حاصل معاف است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...