برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
1,821 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,070 امتیاز)
آیا پاداش اعضاء موظف هیئت مدیره طبق تصویب هیئت مدیره جزء هزینه های قابل قبول است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,070 امتیاز)
پاداش اعضاء موظف هيات مديره در صورت تفويض اختيار از جانب مجمع عمومي به هيئت مديره طبق جزء ب بند 2 ماده 148 قابل قبول است.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
توسط (118,770 امتیاز)
به شرط پرداخت ده درصدمالیات ان قابل قبول است

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 511 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,278 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,405 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,338 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 309 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 681 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...