درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
293 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باعرض سلام

آیا درامد حاصله از اینترنت که به حساب بانکی داخل کشور فرد حقیقی می آید شامل مالیات می شود؟ در صورت شامل شدن چه نوع مالیاتی به فرد حقیقی تعلق می گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (32,670 امتیاز)
طبق ماده 1 قانون مالیات های مستقیم بند 2  هر شخص حقيقي ايراني مقيم ايران نسبت به كليه درآمدهايي كه در ايران يا خارج از ايران تحصيل مي نمايد مشمول مالیات می شود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...