باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
404 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,100 امتیاز)
سلام

آیا مشمولین ماده 116 پس از پرداخت مالیات انحلال مشمول مالیات دیگری هستند یا خیر ؟ با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,100 امتیاز)
چنانچه بعد از ثبت انحلال تا ختم امر تصفيه درآمدي تحقق يابد كه مشمول ماليات به نرخ خاص موضوع تبصره هاي 2 و 3 ماده 115 نباشد مشمول پرداخت ماليات بردرآمد خواهد بود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,441 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 641 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 219 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 629 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 1,991 بازدید
+3 امتیاز
3 پاسخ 3,124 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,355 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 3,261 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 16,193 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,925 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 4,673 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,009 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,478 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 3,304 بازدید
سوال شده بهمن 11, 2017 در ثبتی و اداری توسط میلاد نوری
+2 امتیاز
1 پاسخ 887 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 305 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 627 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...